Avrupa Konutları Ispartakule 3 fiyatları!

Avrupa Konutları Ispartakule 3, projesiyle Artaş İnşaat; göl manzarası, TEM otoyolu ve çarşısıyla Ispartakule 3 projesini 10 bin konutuyla satışa sunmaktadır

Avrupa Konutları Ispartakule 3 fiyatları!

Avrupa Konutları Ispartakule 3, projesiyle Artaş İnşaat; göl manzarası, TEM otoyolu ve çarşısıyla Ispartakule 3 projesini 10 bin konutuyla satışa sunmaktadır. Bu projede 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır. Projeleri sayesinde Halkalı'nın değerini arttırdıklarını söyleyen Artaş İnşaat, şimdiki hedeflerinin de bu projeyle Ispartakule'nin önemi arttırmak olduğunu söylemektedirler. İstanbul Theme Park adıyla yeni bir projeye imza atacaklarını söyleyen şirket, ayrıca projelerinin yabancılar tarafından da çok fazla talep gördüğünü belirtmektedir. Hedeflerinin Ispartakule 'nin konumunu arttırmak ve yeni projeleri sayesinde farklı bir yaşam alanı oluşturmak olduğunu söylemektedirler.

Avrupa Konutları Ispartakule 3 özellikleri
Avrupa konutları ise Avrupa Konutları Ispartakule 3 projelerinin teslim tarihlerini 10 ay öne çekerek, daha önceki erken teslim geleneğini bozmamış oldu.1+1'den,4+1'e kadar 72 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen konut seçeneklerinin olduğunu belirtmektedir. Projede 644 konut ve alışveriş yerleri görülmektedir.

Avrupa Konutları Ispartakule 3 fiyatları
Avrupa Konutları Ispartakule 3 projesinde konutların en düşük fiyat olarak 150 bin TL'den başladığı görülmektedir. Ayrıca kredi imkanları da uygulanabiliyor.40 bin 476 metrekare arsa üzerine inşa edilen Avrupa Konutları Ispartakule 3 projesinde herkesin aradığı fiyat aralığında konut sahibi olabilmesinin mümkün olduğu görülmektedir. Projede 1+1 dairelerin 172 bin TL den başlayıp,4+1 dairelerin ise 432 bin TL'den başladığı görülmektedir. Firma, konut alımlarınızda kredi kolaylığı da sağladıklarını belirtmektedir.
Ispartakule, birçok inşaat firmasının projesi için tercih edilmektedir ve günümüzde burada çok fazla konut projeleri bulunmaktadır. Bu nedenle buranın önemi son derece artmıştır ve konut sahibi olmak isteyenler için, her türlü imkan sunulmuştur.

 

Proje Bilgisi: Ispartakule