Ayazağa Vadistanbul Park projesi!

9 Şubat 2016 tarihinde resmi satışlarına start verilen Ayazağa Vadistanbul Park projesinde dairelerin fiyatı metrekare bazında 9 bin TL’den başlıyor

Ayazağa Vadistanbul Park projesi!

Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat işbirliğiyle İstanbul Avrupa Yakası’nın Kemerburgaz Ayazağa bölgesinde hayata geçirilen Vadistanbul projesinin üçüncü etabı olan Vadistanbul Park bugün yapılan bir lansman ile resmi satışa sunuldu.

Ayazağa Vadistanbul Park etabı; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere farklı cephe ve büyüklükte toplam 762 adet daireden meydana geliyor. Yeni etapta anahtar teslimlerinin 2017 yılının son çeyreğinde başlaması bekleniyor.

Cendere Caddesi üzerinde yükselen Vadistanbul Park Ayazağa projesinde dairelerin fiyatı lansman dönemine özel metrekare bazında 9 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Toplam 74 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Vadistanbul Park etabının 100 bin metrekarelik kısmı ofis alanına, 20 bin metrekarelik kısmı home ofis alanına, 22 bin metrekarelik kısmı ise mağaza alanına ayrılıyor.

Vadistanbul Ayazağa projesi; toplam 424 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Proje Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park olmak üzere 3 etaptan meydana geliyor.

İnşaat alanı 1 milyon 350 bin metrekare olarak hesaplanan Vadistanbul Ayazağa dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu, 934 metrelik bir Havaray hattı projenin içerisinden geçiyor. Projeden Tem, metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanı sağlanıyor.

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat - Aydınlı Grup - Invest Inşaat
Proje Bilgisi: Vadistanbul Park