Ayışığı Vadi Evleri’nden bayram hediyesi

Demir İnşaat Ayışığı Vadi Evleri’nde başlattığı ramazan kampanyasını bayram sonuna kadar uzattı

16 Ağustos 2012 / emlakwebtv
Demir İnşaat, Ayışığı Vadi Evleri’nde Ramazan ayına özel olarak düzenlediği kampanyayı bayram sonuna kadar uzatıyor. Kampanya kapsamında, ramazan boyunca geçerli olan yüzde 11 indirim, peşinatı 11 ay erteleme ya da 11 ay içerisinde ödeme seçeneklerinin bulunduğu kampanya ile Demir İnşaat, Şeker Bayramı’nda konut sahibi olmak isteyenlere de çifte bayram yaşama fırsatı sunuyor. 
İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan ve Mayıs 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 75’i satıldı. Günden güne değer kazanan Beylikdüzü’nde konumlanan projeden hem yatırım hem de oturum amaçlı daire alanlar ise şu an yüzde 30 ila yüzde 40 arasında kâr elde etmiş durumda. Proje, Metrobüs hattının Beylikdüzü’ne kadar uzatılmasıyla birlikte daha da değer kazanıyor. Üstelik projede yaşam başladıktan sonra metrobüse ücretsiz servis uygulaması da olacak.
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Ramazan ayı süresince geçerli olan kampanyamıza gösterilen yoğun ilginin neticesinde kampanyamızı bayram süresince de sürdürmek ve ev sahibi olmak isteyenlere çifte bayram yaşatmak istedik. Peşin alımda yüzde 11 indirim ya da peşinatı 11 ay erteleme imkanı sunarak her ihtiyaca yönelik farklı seçeneklerle bir bayram armağanı olarak da ankastre beyaz eşyaları hediye ediyoruz.” diyor.

Proje Bilgisi: Ayışığı Vadi Evleri