Aylık 700 ev teslim etti

Toplumun orta geliri kesimine hitap eden projelerle, dar gelirli kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçlayan Eminevim, aylık 700 ev 400 otomobil teslimatı yaptı.

Aylık 700 ev teslim etti

Toplumun orta geliri kesimine hitap eden projelerle, dar gelirli kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçlayan Eminevim, aylık 700 ev 400 otomobil teslimatı yaptı. Şirket, Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 75 binin üzerinde teslimatta gerçekleştirdi.

Peşinatlı veya Peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara,ev sahibi olabilmeleri için 120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev sahibi oluyor.

En fazla teslim İstanbul’da oldu  

Kendi sistemiyle vatandaşı ev sahibi yapan Eminevim, bu zamana kadar ev fazla ev teslimatını İstanbul’da yaptı. İstanbul’un ardından; Ankara, Konya, Kocaeli, Bursa, İzmir, Kayseri, Antalya, Adana ve diğer illerimiz yer alırken, İstanbul’da yaşayan vatandaşlar 2+1, diğer illerde ise genellikle 3+1 ve üzerindeki konutları tercih etti.