Azel Kule yükseliyor

Azel Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen karma proje Azel Kule hızla yükseliyor. Projede 24. kata ulaşıldı

Azel Kule yükseliyor

Azel Gayrimenkul’un, Başkent’te lüks konutların gelişim aksı olan batı girişinde hayata geçirdiği karma proje ‘’Azel Kule’’, hızla yükselerek 24’üncü kata ulaştı.

Azel Grup Danışmanı Nihat Aslantaş, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yüzlerce konut inşa ederek sektörün önemli taşlarından biri olmayı başardıklarını, Azel Kule ile de Başkentlilerle buluşmayı hedeflediklerini belirtti.

Azel Kule’nin, mimari konseptiyle Konutkent ve Yaşamkent bölgesindeki diğer projelerden kolayca ayırt edilebilecek farklılıklara sahip olacağının altını çizen Aslantaş, şunları söyledi:

'Azel Kule, ileri teknolojiyle inşa ediliyor. Bu yönüyle de güvenlik kaygılarını tamamen ortadan kaldırıyor. Ayrıca Ankaralılar, kule konutlarda geniş bahçe terasları görmeye pek alışık değiller. Kule konutların büyük çoğunluğunda balkon bile bulunmazken ya da balkon olarak kullanılan bölümler tamamen kapatılırken Azel Kule, adeta kulede villa keyfi yaşatacak.  Çünkü, Azel Kule’de teras bahçelerin büyüklükleri 90 metrekareye kadar ulaşacak.' dedi.

Nihat Aslantaş

Örnek daireler hazır
İnşaat sektöründeki değişime paralel olarak lüks ve konforlu konutlar üretildiğine dikkati çeken Aslantaş, 'Azel Kule’de de hedef kitlemizin beklentilerine uygun en üst kalite malzeme kullanmaya özen gösterdik. Örnek dairemiz hazır. Azel Gayrimenkul olarak sadece A Plus kalitede konut üretmekle yetinmeyeceğiz, satıştan sonra da müşterilerimizin yanında olacağız. Bize güvenerek konut alanların, yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetlere ulaşmalarını sağlayacağız. Azel Kule’de satış sonrasında da 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet verilecek’.' ifadelerini kullandı.

Aslantaş’ın verdiği bilgiye göre, Azel Kule’de 7/24 güvenlik, teknik servis, vale, oto yıkama, resepsiyon, telefon-faks, ulaşım, sanat etkinlikleri danışmanlığı, stil ve alışveriş danışmanlığı, restaurant danışmanlığı hizmetleri sunulacak.

100 metre yüksekliğinde 28 katlı kuleden oluşacak karma bir proje olan Azel Kule’de  1+1, 1+1 loft, 2+1, 2+1 loft, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli 122 residence dairesi ile 23 dükkan yer alacak.

Azel Kule’de anahtar teslimleri  Ekim 2015'te yapılacak.