Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 15-17 Aralık'ta yapılacak

2. RECEXPO, Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, bu yıl 15-17 Aralık tarihleri arasında Bakü Expo Center'da gerçekleştirilecek

Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 15-17 Aralık'ta yapılacak

RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nın ikincisi, 15-17 Aralık 2016 tarihlerinde Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de yapılacak. Etkinliğe bu yıl Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Emlak Meseleleri Devlet Komitesi de destek sunacak

Bölgesinin en önemli emlak buluşmalarından biri: RECEXPO
Emlak sektörünün tüm dünyadaki bileşenlerinin yoğun ilgisinin beklendiği 2. RECEXPO'nun açılışına Azerbaycan Cumhuriyeti Emlak Meseleleri Devlet Komitesi Bakanı Kerem Hasanov'un da katılımı bekleniyor. Fuara tüm dünyadan yüzlerce konut projesi ile yatırımcı ve  rekor düzeyde de ziyaretçi bekleniyor. 

 

Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 15-17 Aralık'ta yapılacak

Güney Kafkasya'nın en güçlü ekonomilerinden biri olan Azerbaycan'da gerçekleştirilecek olan etkinliğe Türk yatırımcıların da büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Azeri pazarı ve alım gücünün farkında olan Türk yatırımcıların, başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyükşehirler olmak üzere tüm ülkede hayata geçirilen projelerini fuarda tanıtacakları tahmin ediliyor. 

Geçen yıl gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye'nin en önemli inşaat şirketleri katılım göstermişti. Katılan firmalar arasında Damac, Ağaoğlu, Sinpaş Holding, Ege Yapı, Kuzu Grup,İş GYO, GİLAN, Meydanbey-Vitrans ortak girişimi QUASAR markalar da yer almıştı. Fuar geçen yıl 7.000'e yakın ziyaretçi ağırlamıştı.