Babacan Palace’da geri sayım başladı

Babacan Yapı tarafından hayata geçirilen Babacan Palace projesinde dairelerin yüzde 70’i sahiplerini buldu. Projenin teslimlerine ise sadece 4 ay kaldı.

Babacan Palace projesi İngiliz ve Osmanlı mimarisinin sentezi şeklinde inşa ediliyor. Otel standartlarında hizmet veren bir rezidans projesi olarak hayata geçirilen projenin tapuları müşterilere hemen teslim ediliyor. Babacan Palace projesinde daireler stüdyodan başlayıp, 3+1’e kadar farklı büyüklüklerde bulunuyor. 50 metrekareyle 300 metrekare arasında çok çeşitli büyüklüklere sahip olan proje, lokasyonu itibariyle yoğun talep görüyor.  Yüzde 70’i satılan projenin kalan yüzde 30’luk kısmı sahiplerini bekliyor.

Lokasyon değeri ve ulaşım kolaylığı
Babacan Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Meliha Türker, projenin bölgenin en favori projesi olduğunu söyleyerek, “Babacan Holding’in tüm projelerinde lokasyon seçilirken ulaşılabilirlik en önemli nokta. Ayrıca ileride prim yapabilecek, müşterilere kar sağlayacak lokasyonları seçiyoruz. Daha ucuz bölgelerde, daha ucuz arazilere projeler yapmıyoruz. Çünkü müşterilerimizin doğru yatırımı elde etmelerini istiyoruz. Öncelikle arazilerimizin doğru lokasyonda olmasını önemsiyoruz” dedi. Türker, Babacan Palace Esenyurt'un, metrobüse ve E5’e çok yakın mesafede yer aldığını, Tem Otoyolu bağlantı noktasında bulunduğunu, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve diğer ihtiyaçlara kolayca ulaşılabilen bir lokasyonda olduğunu da sözlerine ekledi.

Ramazan’a ve bayrama özel kampanya
Babacan Holding, Babacan Palace projesinde kalan daireler için Ramazan’a ve bayrama özel kampanyalar uyguluyor. Geliştirilen kampanyada  nakit alımlarda yüzde 15’e kadar, vadeli alımlarda yüzde 10’a kadar indirim uygulanıyor.  Bankalarla özel kredi anlaşmaları bulunan projede anlaşmalı bankalardan 120, hatta 180 aya kadar piyasadaki faiz oranlarından daha düşük oranda  kredi kullanılabiliyor. Babacan Palace fiyatları stüdyo daireler için 220 bin liradan başlıyor. 1+1 dairelerde 290 bin lira, 2+1 dairelerde de 420 bin lira fiyat aralığı bulunuyor.
Türker, “lokasyon değeri ve projenin konsepti birleştiği zaman, teslimattan itibaren 1 sene içinde yüzde 70 ile yüzde 90 arasında kazanç elde edecek. Babacan Holding projeleri yüzde yüzlere varan prim sağladı” diye  konuştu.
Bölgenin en favori projesi olan Babacan Palace’da çok geniş bir resepsiyon, konsiyerj hizmetleri ve sosyal tesislerin  yanısıra tuz odası da bulunuyor. Tuz odası solunum yolu hastalıkları olan sakinler için oluşturulmuş. Müşterilere, otururken aynı zamanda tüm sosyal imkanlara ulaşabilmeleri sağlanıyor. Bunları hem düşük aidat ödeyerek hem de hemen evlerinin bulunduğu yerde kullanabiliyorlar.

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Palace