Babacan Port Royal ön talep topluyor!

Babacan Yapı'nın Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçireceği yeni projesi Babacan Port Royal ön talep topluyor

Babacan Port Royal ön talep topluyor!

Babacan Yapı'nın Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçireceği yeni projesi Babacan Port Royal ön talep topluyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer alacağı proje ile ilgili bilgi almak isteyenler projenin internet adresinde bilgi formu doldurabilirler. 

Atatürk Havalimanı'na sadece 3 dakika mesafede

Konumu ile dikkat çeken Sefaköy Babacan Port Royal projesi E-5 karayoluna 1 dakika mesafede konumlanıyor. Projenin Atatürk Havalimanı'na olan uzaklığı ise 3 dakika. Babacan Port Royal projesi, metrobüse 2 dakika, İDO'ya 10 dakika, İstanbul Aydın Üniversitesi'ne 2 dakika, 212 AVM'ye 5 dakika mesafede yer alıyor. 

Ön talep süreci devam ediyor

Ön talep süreci devam eden Küçükçekmece Babacan Port Royal'in Temmuz ayında satışa sunulması bekleniyor. Babacan Port Royal fiyatları, daire büyüklükleri ve ödeme seçenekleri ise henüz belirlenmedi. 16 bin 527 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede 1^0'dan 3+1'e kadar farklı konut tiplerine yer verilecek. 

2019 yılı Ocak ayında tamamlanıp teslim edilmesi beklenen Babacan Port Royal Sefaköy'de 897 adet konut ve 43 adet dükkana yer veriliyor. Bloklar ise zemin+11 katlı olacak. 4 bloktan oluşan projede daire sahipleri için çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna yer alıyor. Babacan Port Royal Babacan Yapı güvencesi ile hayata geçiriliyor. 

 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Port Royal