Babacan Premium Lansmanı gerçekleşti

İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen Babacan Premium projesinin lansman toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan proje hakkında bilgi verdi.

Babacan Premium projesi, Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan’ın katılımıyla lanse edildi. Lansman konuşmasında İbrahim Babacan, “Gelirlerdeki artış ve finansman maliyetlerindeki azalış sebebiyle 2015 yılı içinde hem konut satışlarında hem de inşaat ruhsatı alımlarında 1 milyon adetlik eşik aşıldı. Babacan Gayrimenkul 2015 yılı son çeyreğinde Babacan Premium projesini ön satışa çıkardı” dedi. 2016 yılında da Küçükçekmece ve Gaziantep’te Başbakanlık Özelleştirme Dairesi’nden alınarak yapılacak projelerin lansmanlarının müjdesini verdi.  “Yaklaşık bir buçuk iki yıldır Fikirtepe’de kentsel dönüşüm sürecinin içindeyiz. O bölgede meydana gelen aksaklıkların artık çözüldüğünü düşünüyoruz. Oradaki projemizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz” diyen Babacan böylece kentsel dönüşüme de değindi.

‘Bu ikili kaçmaz’
Lansman toplantısında Babacan Premium reklam filmi de ilk kez yayınlandı. ‘Bu ikili kaçmaz’ sloganıyla Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’nın yer aldığı reklam filminde, yüzde 15 peşinatla yüzde 15 indirim kampanyasına değiniliyor. Babacan Premium fiyatları metrekaresi 2 bin 800 liradan başlıyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar değişen büyüklüklerde dairelerin yanı sıra loft ve teraslı daireler de mevcut. Toplam yedi bloktan oluşan projede dört adet rezidans bloğu, bir ikiz kule ve bir de alışveriş merkezi bloğu bulunuyor. Projede yer alan spor imkanlarının sunulduğu Fit Club’ın yanında pek çok sosyal imkan da mevcut. Esenyurt ve Beylikdüzü kesişiminde yer alan projeden birkaç dakikada E5’e ve Tem Otoyolu’na  ulaşmak mümkün

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium