Bahçe ve Teraslara Tureks Stone önerisi

Yaklaşan baharla birlikte Tureks Stone bahçe, teras ve havuz kenarlarında yenilik yapmak isteyenlere "farklı" alternatifler sunuyor

Bahçe ve Teraslara Tureks Stone önerisi

Baharın gelmesiyle birlikte Tureks Stone, benzersiz renk ve ebat seçenekleri ile sezon trendlerini dış mekanlara taşıyor. 

Özgün renk ve desenlerin bir araya geldiği seriler, tasarımı ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Aşınmaz yapısını kaymazlığı ile besleyen ürünler, özellikle avlu, teras, bahçe ve havuz kenarlarında tercih ediliyor.

Bahçelerinde yeni sezon trendlerini yakalamak isteyenlere güvenilir ve uzun ömürlü seriler sunan Tureks Stone, bej, kahve tonlar, beyaz,gri renkleri ile her stil bahçe dekorasyonuna uyum sağlıyor. İstenilen tüm özel boyutlarda yer ve duvara rahatlıkla uygulanabilen karolar Tureks Stone'nun Levent'teki showrromunda satışa sunuluyor.

Tureks Stone hakkında
Tureks Stone, 32 yılı aşkın süredir Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyette bulunan Tureks Stone, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine günün modasına uygun ve kaliteli mermer karo, plaka, mozaik gibi ürünler sunuyor. Firma, faaliyetlerin 400 kişiden fazla çalışanı, dört büyük fabrikası, 80'in üzerinde lisanslı ocağı ile artırarak devam ettiriyor.