Bahçekent Flora nerede?

Bahçekent Flora evleri, 300 milyon lira yatırım bedeli ile İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Bahçekent Flora nerede?

Bahçekent Flora nerede?

Bahçekent Flora, 300 milyon lira yatırım bedeli ile İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Bahçekent Flora evleri satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Bahçekent Flora daire büyüklükleri 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. Bahçekent Flora evleri'nde 3 bin kişinin yaşaması hedefleniyor. Toplam 875 adet dairenin yer aldığı Bahçekent Flora evleri teslim tarihi olarak 2016 Eylül ayı öngörülüyor.

Bahçekent Flora evleri satılık daire sahiplerine birçok sosyal imkan sağlıyor. Bunların arasında otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center ve sauna bulunuyor.

162 bin metrekarelik Şehir Parkı'nın yanında bulunan Bahçekent Flora 11 kattan 22 kata kadar farklı büyüklükte bloklardan oluşuyor. Bahçekent Flora nerede? Bahçekent Flora satılık daireler bahçe katı, yüksek katlar ve teras şeklinde inşa ediliyor. Merkezi konumu ile dikkat çeken Bahçekent Flora kuaför, market, alışveriş merkezi, kafe ve restoranlar da oldukça yakın konumda bulunuyor.

Bahçekent Flora fiyatları

Bahçekent Flora fiyat listesi şöyle: 1+1 daireler 154 bin TL ile 194 bin TL arasında, 2+1 daireler 238 bin TL ile 296 bin TL arasında, 3+1 daireler 342 bin TL ile 394 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 432 bin 500 TL ile 440 bin TL arasında değişiyor.
Bahçekent Flora evleri ödemeleri banka kredisi ve firma bünyesinde taksit olacak şekilde gerçekleşiyor. Bahçekent Flora ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat yüzde 75 banka kredisi kullanılıyor. Ayrıca firma bünyesinde taksitlerde 24 aydan başlayan sıfır faiz imkanları Bahçekent Flora'dan konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Bahçekent Flora nerede?

3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın konumuyla Bahçekent Flora Başakşehir Hoşdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Bahçekent Flora satış ofisi adres bilgileri şöyle: Hoşdere Cad. Emlak Konut 2.Etap Bahçekent Flora Hoşdere Başakşehir.

Bahçekent Flora iletişim bilgileri
444 58 13

"Bahçekent Flora nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Bahçekent Flora nerede?

Bahçekent Flora nerede?

Bahçekent Flora nerede?

Bahçekent Flora nerede?

Proje Bilgisi: Bahçekent Flora