Bahçekent Flora projesi

Başakşehir'de yer alan Bahçetepe Flora projesi 300 milyon lira yatırım bedeli ile inşa ediliyor

Bahçekent Flora projesi

300 milyon lira yatırım bedeli ile İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından inşa edilen Bahçekent Flora projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Bahçekent Flora satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. Bahçekent Flora projesinde toplam 875 adet daire bulunuyor. Bahçekent Flora otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center ve sauna gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

195 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Bahçekent Flora projesi 22 bin metrekarelik rekreasyon alanıyla bütünleşen bir yapıya sahiptir. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum Bahçekent Flora projesi ile ilgili şu yorumlarda bulunuyor:
Başakşehir, İstanbul'un hızlı gelişen noktalarından. Gerçekleştirilen projelerle bölge her geçen gün değer kazanıyor. Kuzey Marmara Otoyolu ile 3'üncü havalimanına yakınlığı ve çalışmaları süren metro hattı ile bu bölge gelecek vaat eden bir nokta" dedi. 140 bin metrekare genişliğindeki Hoşdere Bölge Parkı'na komşu bir noktada konumlandırılan proje, 22 bin metrekarelik peyzaj alanıyla bütünleşen bir yapıya sahip.

Bahçekent Flora teslim tarihi
Başakşehir’de yer alan Bahçekent Flora teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Bahçekent Flora satılık daire fiyatları
1+1 daireler 154 bin TL ile 194 bin TL arasında,
2+1 daireler 238 bin TL ile 296 bin TL arasında,
3+1 daireler 342 bin TL ile 394 bin TL arasında,
4+1 daireler ise 432 bin 500 TL ile 440 bin TL arasında.

Bahçekent Flora ödeme planı
Bahçekent Flora ödemeleri banka kredisi ve firma bünyesinde taksit olacak şekilde gerçekleşiyor. Bahçekent Flora ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat yüzde 75 banka kredisi kullanılıyor. Ayrıca firma bünyesinde taksitlerde 24 aydan başlayan sıfır faiz imkanları Bahçekent Flora’dan konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Bahçekent Flora nerede?
3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın konumuyla Bahçekent Flora Başakşehir Hoşdere Caddesi üzerinde yer alıyor.

Bahçekent Flora adres bilgileri: Hoşdere Cad. Emlak Konut 2.Etap Bahçekent Flora Hoşdere Başakşehir.

Bahçekent Flora nasıl gidilir?
3.Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla meşhur olan bölge bu sebeple yatırımcıların beğenisini topluyor. Ayrıca bölgeye E6 otoyolu üzerinden de rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Bahçekent Flora iletişim bilgileri
444 58 13

"Bahçekent Flora projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Bahçekent Flora projesi

Bahçekent Flora projesi

Bahçekent Flora projesi

Bahçekent Flora projesi

Proje Bilgisi: Bahçekent Flora