Bahçekent Flora

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından 300 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Bahçekent Flora Bahçeşehir’de yer alıyor

Bahçekent Flora

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından 300 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Bahçekent Flora Bahçeşehir’de yer alıyor. Bahçekent Flora lansmanı 10 Haziran Salı günü gerçekleşmiş olup, Bahçekent Flora projesi hakkında detaylı bilgiler açıklanmıştı.

Bahçekent Flora’da 3 bin kişinin yaşaması planlanıyor. Bahçekent Flora satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Bahçekent Flora daire büyüklükleri 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. Toplam 875 adet dairenin yer aldığı Bahçekent Flora teslim tarihi olarak 2016 Eylül ayı veriliyor.

Bahçekent Flora fiyatları ve ödeme planı
Bahçetepe Flora fiyatları 154 bin TL’den başlıyor. Buna göre Bahçetepe Flora satılık daire fiyatları 1+1 daireler 154 bin TL ile 194 bin TL arasında, 2+1 daireler 238 bin TL ile 296 bin TL arasında, 3+1 daireler 342 bin TL ile 394 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 432 bin 500 TL ile 440 bin TL arasında değişiyor. Bahçetepe Flora ödemeleri banka kredisi ve firma bünyesinde taksit olacak şekilde gerçekleşiyor. Bahçetepe Flora ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat yüzde 75 banka kredisi kullanılıyor. Ayrıca firma bünyesinde taksitlerde 24 aydan başlayan sıfır faiz imkanları Bahçetepe Flora’dan konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Bahçekent Flora özellikleri
-Otopark,
-Yüzme havuzu,
-Buhar odası,
-Yürüyüş yolları,
-Spor alanları,
-Çocuk oyun alanları,
-Dinlenme alanları,
-Fitness Center,
-Sauna.

Yüzde 80’den fazlası yeşil alanlara ayrılan Bahçekent Flora doğal yaşam imkanını konut sahiplerine sunuyor. 162 bin 500 metrekarelik Şehir Parkı ve hemen yanı başında yer alan 22 bin metrekarelik rekreasyon alanın bulunduğu Bahçekent Flora 11 kattan 22 kata farklı yükseklikte bloklardan meydana geliyor. Bahçekent Flora daireleri bahçe katı, yüksek katlar ve teras olmak üzere konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Bahçekent Flora projesi merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Market, kuaför, eczane, kuru temizleme, kafeler, restoranlara yakın bir noktada yer alan Bahçekent Flora, çevreci yaşam konsepti ile hayata geçiliyor.

Bahçekent Flora nerede?
3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın konumuyla Bahçekent Flora Başakşehir Hoşdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Bahçekent Flora satış ofisi adres bilgileri şöyle: Hoşdere Cad. Emlak Konut 2.Etap Bahçekent Flora Hoşdere Başakşehir.

Bahçekent Flora iletişim bilgileri
Bahçekent Flora projesi hakkında detaylı bilgilere ise 444 58 13 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

"Bahçekent Flora" Başlıklı Haberin Galerisi

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora

Proje Bilgisi: Bahçekent Flora