Bahçekent Flora

300 milyon yatırım değerine sahip olan Bahçekent Flora 154 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora 300 milyon lira yatırım bedeli ile İzka İnşaat, Dağ Mühendislik, Star İnşaat Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Bahçekent Flora’da 3 bin kişinin yaşaması planlanıyor. Bahçekent Flora satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Bahçekent Flora daire büyüklükleri 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. Toplam 875 adet dairenin yer aldığı Bahçekent Flora teslim tarihi olarak 2016 Eylül ayı veriliyor.

Bahçetepe Flora satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunlar arasında; otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center ve sauna bulunuyor.
162 bin metrekarelik Şehir Parkı’nın yanında bulunan Bahçetepe Flora 11 kattan 22 kata kadar farklı büyüklükte bloklardan meydana geliyor. Bahçetepe Flora satılık daireler bahçe katı, yüksek katlar ve teras şeklinde inşa ediliyor. Merkezi konumu ile dikkat çeken Bahçetepe Flora’ya kuaför, market, alışveriş merkezi, kafe ve restoranlar da oldukça yakın konumda bulunuyor.

Bahçekent Flora fiyatları ve ödeme planı
Bahçetepe Flora güncel fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 154 bin TL ile 194 bin TL arasında,
2+1 daireler 238 bin TL ile 296 bin TL arasında,
3+1 daireler 342 bin TL ile 394 bin TL arasında,
4+1 daireler ise 432 bin 500 TL ile 440 bin TL arasında.

Bahçetepe Flora ödemeleri banka kredisi ve firma bünyesinde taksit olacak şekilde gerçekleşiyor. Bahçetepe Flora ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat yüzde 75 banka kredisi kullanılıyor. Ayrıca firma bünyesinde taksitlerde 24 aydan başlayan sıfır faiz imkanları Bahçetepe Flora’dan konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Bahçekent Flora nerede?
3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın konumuyla Bahçekent Flora Başakşehir Hoşdere Caddesi üzerinde yer alıyor. Bahçekent Flora satış ofisi adres bilgileri şöyle: Hoşdere Cad. Emlak Konut 2.Etap Bahçekent Flora Hoşdere Başakşehir.

Bahçekent Flora iletişim bilgileri
444 58 13

Bahçekent Flora projesinin detaylarını www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

"Bahçekent Flora" Başlıklı Haberin Galerisi

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora

Proje Bilgisi: Bahçekent Flora