Bahçeşehir’de bir residence: Nissa O2

Nissa İnşaat’ın İstanbul Bahçeşehir’de gerçekleştirdiği Nissa O2 Residence, 134 metrelik yüksekliği ile Bahçeşehir’in zirvesine yerleşti

26 Kasım 2012 / emlakwebtv
Nissa İnşaat’ın 100 milyon dolarlık yatırımla İstanbul Bahçeşehir’de gerçekleştirdiği Nissa O2 Residence dört bağımsız kuleden oluşuyor. 16 cephesi, 37 katı ile dikkat çeken projede 230 konut bulunuyor ve 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 2+1’ler ise 480 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İşlevsel çift cephe sistemi Nissa O2 Residence’in en önemli özelliği… Bu sistem; daire cephelerinin 2 metre dışında beton kirişler önünde uygulanan ikinci bir cam cephe ile sağlanıyor. Ayrıca her katta daire içlerinde tavandan tabana kadar sürgülü olarak açılabilen camlar ile projede kesintisiz gün ışığı ile aydınlanan bir ortam ve ikinci bir yaşam alanı oluşturulurken 365 gün 24 saat oksijen dolu, sağlıklı nefes alma olanağı sağlanıyor.
Avusturya-Türk ortaklığı olarak 2005 yılında kurulan Nissa İnşaat’ın Bahçeşehir’de temeli 2011 yılında attığı Nissa O2 Residence 2013 Eylül ayında tamamlanacak.
Nissa O2 Residence’ın sosyal yaşam alanları arasında; fitness, pilates, spa ve masaj olanakları ile spor kulübü, çocuk merkezi ve oyun alanları, açık teras alanı, özel restaurant, tenis-basketbol sahaları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, kapalıdan açığa özel olarak projelendirilen havuz birimleri ile imkânları yer alıyor.

Nissa O2 Residence hakkında ayrıntılı bilgi almak www.nissaO2residence.com internet adresinden ulaşmak mümkün.