Bahçeşehir’in yeni projesi satışta

Be-Ma İnşaat ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından Bahçeşehir’de 95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri tanıtıldı.

Bahçeşehir’in yeni projesi satışta

11 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Be-Ma İnşaat ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından Bahçeşehir’de 95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri tanıtıldı. 1.431 konut ve 40 ticari üniteden meydana gelen  Göl Panorama Evleri’nin yatırım açısından değerine değinen Be – Ma İnşaat İcra Kurulu Üyesi Halil Durna, “Projemiz, Bahçeşehir’in tam karşında, Küçükçekmece Gölü’ne bakan eşsiz bir noktada yer alıyor. 530 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Göl Panorama Evleri, bölgeye büyük değer kazandıracak bir yaşam alanı olacak. Gerek mimarisiyle, gerekse donatılarıyla bölgenin çehresini değiştirecek bir proje geliştirdik. Göl Panorama Evleri’nin tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar planlayarak geliştirdik. Projenin konumlandığı nokta yatırım açısından büyük potansiyel taşıyor” dedi.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ise, “Bu bölge İstanbul’un yeni şehir planı kapsamında yer alıyor. Bölge 3. havalimanı, 3. çevreyoluna çok yakın bir noktada. Burada hayata geçirilen proje ile 1.431 konut ve cadde üzerinde konumlanan 40 ticari ünite yer alacak. Şu an bu proje lansmana özel olarak maliyetine yakın bir fiyattan satışa sunuldu ve bu rakamın ileride çok daha yukarıda olacağını düşünyorum” dedi.

Lansmana özel fiyatlar

Göl Panorama’da lansman dönemine özel olarak metrekaresi 2 bin 471 TL’den başlayan fiyatlar uygulanıyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 1 peşinat ile lansman dönemine özel fırsat sunuluyor. Ayrıca yüzde 25’lik peşinatın yüzde 24’lük kısmı da kredilendirilebiliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerine sahip proje TEM Otoyolu’nun yanı başında, E5 Otoyolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 13 km, 3. havalimanına 30 km, 3. köprüye ise 40 km mesafede bulunuyor. Projede teslimler ise 2016’nın Aralık ayında yapılacak.

Proje Bilgisi: Yeni Proje