Bakırcı Serenity Halkalı bahar fırsatı!

Bakırcı Yapı imzasıyla hayat bulan Bakırcı Serenity Halkalı bahar fırsatına göre, 36 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor

Bakırcı Serenity Halkalı bahar fırsatı!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı'da hayata geçirilen Serenity Halkalı'da anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Projede kalan son dairelerin satışı devam ediyor.

11 kat yüksekliğe sahip 4 blokta toplam 217 adet daireye yer verilen Bakırcı Serenity Halkalı'da 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. Projede dairelerin yanı sıra 20 adet ticari birime de yer veriliyor.

Bakırcı Yapı Serenity Halkalı'nın sosyal ayrıcalıkları içerisinde; fitness center, kapalı yüzme havuzu, basketbol alanı, step-aerobik salonu, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları, güvenlik ve otopark alanı mevcut.

Tem otoyolu ve E-5 karayoluna yakın mesafede konumlanan Serenity Halkalı Evleri; Kuyumcukent, Metro Grosmarket, 212 AVM, Armoni Park AVM, İstanbul Forum, IKEA, Marmara Park ve Fly Inn AVM'ye de yakın.

Bakırcı Serenity Halkalı bahar fırsatı kampanyası dahilinde, projeden daire satın almak için minimum yüzde 35 oranında peşinat veriliyor. Geriye kalan tutar için ise 36 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

 

Proje Bilgisi: Serenity Halkalı