Balance Güneşli 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla

İstanbul ofis pazarının A plus projelerinden Balance Güneşli'de ofis fiyatları 371 bin TL'den başlıyor

Balance Güneşli 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla

İstanbul ofis pazarının yatırımcısına A plus çalışma ortamı sunan Balance Güneşli'de yüzde 25 peşinat ve 16 ay sıfır faiz ile ödeme olanağı sunuluyor. Projede fiyatlar 371 bin TL'den başlıyor.

Balance Güneşli Projesi
Basın Ekspres bölgesinin tek A Plus ofis projesi olma özelliği taşıyan Balance Güneşli, yatırımcılar için özel fırsatlar hazırladı. Metrekare fiyatlarının 6.700 - 8.456 TL arasında değiştiği projede ofis fiyatları 371 bin TL'den başlıyor. Diğer taraftan yatırımcıya özel anlaşmalı bankalarla 120 aya varan banka kredisi imkanı ve yüzde 25'lik peşinat imkanı sunuluyor. Diğer taraftan yatırımcılara firma bünyesinde 16 aya 0 faiz kolaylığı sağlanacak.

Balance Güneşli 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Dev markalar Balance Güneşli'de buluştu
Yatırım değeri yüksek bir proje olarak dikkat çeken Balance Güneşli, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan, plaza, ofis, cadde, stüdyo ofis, cadde ofis ve ticari birimler gibi seçenekler barındırıyor. . Yaklaşık 700 m2’lik sosyal tesiste, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması gibi birçok aktivite alanına da yer veriliyor. Projenin ısıtma soğutma sistemleri için Mitsubishi ile anlaşma sağlanırken, ankastre ürünlerde ise Siemens tercih edildi. Diğer taraftan Petek Group, vitrifiye ve armatürde Vitra, seramikte Seranit ile işbirliği yapıldı. 

 

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli