Balance Güneşli adres bilgileri

Balance Güneşli adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Balance Güneşli adres bilgileri

Balance Güneşli adres bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. 17 bin metrekare alan üzerinde yükselen Balance Güneşli toplam 301 adet daireden meydana geliyor. 

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Balance Güneşli projesi ev ve ofis seçeneklerinden oluşuyor. Balance Güneşli daire büyüklükleri 40 metrekare ile 1692 metrekare arasında değişiyor. Balance Güneşli fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Balance Güneşli imkanları
- Fitness merkezi 
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Restoran

Balance Güneşli nerede?
Balance Güneşli, İstanbul'un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. Balance Güneşli projesinin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metronun yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul'un en değerli projelerinden biri olarak nitelendiriliyor. İnşaatı süren plaza ve cadde ofis, ev ve loft ofisler ile mağazaların 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Balance Güneşli adres bilgileri : Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu No:19 Güneşli/İstanbul

Balance Güneşli iletişim bilgileri
Telefon : 444 99 52
Web : http://balancegunesli.com.tr/

"Balance Güneşli adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Balance Güneşli adres bilgileri

Balance Güneşli adres bilgileri

Balance Güneşli adres bilgileri

Balance Güneşli adres bilgileri

Proje Bilgisi: Balance Güneşli