Balance Güneşli nerede?

Balance Güneşli nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detaylarında yer alıyor

Balance Güneşli nerede?

Balance Güneşli nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Balance Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Balance Güneşli 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinden oluşuyor. Balance Güneşli satılık daire büyüklükleri ise 40 ila 1692 metrekare arasında değişiyor. 

17 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Balance Güneşli 118 plaza ve cadde ofis, 140 ev ve loft ofis, 43 mağazadan meydana geliyor. Balance Güneşli fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış ofisinden alabilirsiniz. Balance Güneşli teslim tarihi olarak 2015 yılının Ekim ayını veriyor.

Balance Güneşli sosyal özellikleri ise şöyle;
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Restoran

Balance Güneşli nerede?
Balance Güneşli, İstanbul'un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. Balance Güneşli projesinin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metronun yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul'un en değerli projelerinden biri olarak nitelendiriliyor. İnşaatı süren plaza ve cadde ofis, ev ve loft ofisler ile mağazaların 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Balance Güneşli adres bilgileri
Adres : Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu No:19 Güneşli/İstanbul

Balance Güneşli iletişim bilgileri
Telefon : 444 99 52
Web : http://balancegunesli.com.tr/

"Balance Güneşli nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Balance Güneşli nerede?

Balance Güneşli nerede?

Balance Güneşli nerede?

Balance Güneşli nerede?

Proje Bilgisi: Balance Güneşli