Başakşehir Adım İstanbul daire fiyatları 432 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Adım İstanbul projesinde daire fiyatları minimum 432 bin TL’den başlıyor

Başakşehir Adım İstanbul daire fiyatları 432 bin TL’den başlıyor!

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle İntaya, EYG Grup ve İntes İnşaat işbirliğinde inşa edilen Adım İstanbul, Başakşehir’de yükseliyor. Proje daireler, cadde mağazaları ve dükkanlardan meydana geliyor.

Başakşehir Adım İstanbul projesinde daire fiyatları minimum 432 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeye özel yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin ödeme de uygulanabiliyor.

Metro durağına 50 metre mesafede olan Adım İstanbul; şehir parkına 500 metre, Sağlık Kent’e 1 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 4 kilometre, İkitelli Organize Sanayi Sitesi’ne 5 kilometre mesafede.

Ayrıca Masko’ya 5 kilometre, Başakşehir’in merkezine 6 kilometre, İstoç’a 7 kilometre, Tekstilkent’e 9 kilometre, Tem otoyoluna 10 kilometre ve Atatürk Havalimanı’na ise 17 kilometre mesafede.

Adım İstanbul Başakşehir projesinin sosyal donatıları içerisinde; yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, süs havuzları, cadde mağazaları, kafeler, dinlenme alanları, çim alanlar, ahşap seyir terasları, pergola alanları, koşu parkuru, amfi, fitness center, yüzme havuzları, sauna, Türk hamamı, güvenlik hizmeti ve otopark alanları mevcut.

Adım İstanbul projesinin web sitesinde yer alan açıklamaya göre;

“Adım İstanbul, güvenlik merkezi tarafından 24 saat kameralarla denetlenecek. Buna ek olarak girişlerde ve meydanda güvenlik görevlileri görev yapacak. Böylece sizin ve sevdikleriniz için üst düzeyde güvenlik koşulları sağlanacak. Evlerde yer alacak yüksek kaliteli görüntülü diyafon sistemleri sayesinde misafirlerinizi kontrollü olarak kabul edebileceksiniz.”

Firma Bilgisi: Intaya - Eyg Yapı - Intes Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul