Başakşehir Adım İstanbul fiyatları!

Başakşehir Adım İstanbul fiyatları metrekare bazında 4 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Başakşehir Adım İstanbul fiyatları!

İntaya, EYG Yapı ve İntes Yapı ortaklığında hayata geçirilen Adım İstanbul, Başakşehir'de inşa ediliyor. 615 adet daire ve 120 ticari birimden oluşan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konut seçeneklerine yer veriliyor.  

16 bin metrekarelik 891 ada 1 parsel ve 18 bin 653 metrekarelik 892 ada 1 parsel olmak üzere 2 parselde toplam 35 bin 76 metrekarelik arazide yükselen Adım İstanbul projesi 6 blok halinde satışa sunuluyor. 

Başakşehir Adım İstanbul'da dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında farklılık gösteriyor. Konutların fiyatları 464 bin TL'den başlayarak yükseliyor.  

Adım İstanbul projesinin ödeme seçeneklerinde; peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10'a varan indirimler uygulanıyor ve firma kapsamında yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. 

Evvel İstanbul'un hemen yanına yükselen Adım İstanbul projesi; 3. Köprü'den, 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar dev projelere imza atılan bölgenin çatısı altına giriyor.  

Projenin sosyal özelikleri kapsamında site içinde; çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor.  
 

Binalarda asansör, hidrofor, jeneratör ve su deposu imkanları sağlanıyor. İnşaat tekniği kısmı ise; deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış şekilde tamamlanıyor.  

Ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı ile dikkat çeken Adım İstanbul projesi, Başakşehir  Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na komşu durumda hem de Sağlık Kent'e  sadece 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan projede teslimlerin Ocak 2018 tarihinde yapılması hedefleniyor. 

Firma Bilgisi: Intaya - Eyg Yapı - Intes Yapı
Proje Bilgisi: Adım Istanbul