Başakşehir Vadi Şehir Evleri!

31 Mart 2015 tarihinde yapılan lansman ile resmi satışa sunulan Başakşehir Vadi Şehir Evleri fiyatları metrekare bazında 2 bin 850 TL'den başlıyor

Başakşehir Vadi Şehir Evleri!

Irmak Group, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında Avrupa Yakası'nın Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Vadişehir, yoğun ilgi gören ön talep döneminin ardından 31 Mart 2015 tarihinde resmi satışa sunuldu.

650 adet daire ile 60 adet ticari birimden meydana gelen Başakşehir Vadi Şehir Evleri'nde ortalama metrekare birim fiyatı 2 bin 850 TL'den başlıyor. Proje için farklı ödeme alternatifleri sunuluyor.

50 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Başakşehir Vadi Şehir Evleri, 550 milyon TL'lik yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Yüzde 75'lik kısmı peyzaj alanına ayrılan proje, Özgüven Mimarlık'ın imzası taşıyor.

Yüzde 60'lık kısmı 3+1 dairelerden oluşan Başakşehir Vadi Şehir Evleri'nde 2+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine de yer veriliyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 127 metrekare ila 216 metrekare arasında değişiyor.

Başakşehir Vadi Şehir Evleri'nin sosyal donatıları arasında; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna, otopark alanı ve güvenlik hizmeti bulunuyor.