Başakşehir Yeni Merkez satışa çıkıyor!

Taksim Meydanı'nın iki katı büyüklüğünde tasarlanan Başakşehir Yeni Merkez çalışmaları 2015 yılında başlayacak

Başakşehir Yeni Merkez satışa çıkıyor!

Başakşehir Yeni Merkez projesi, Taksim Meydanı’nın iki katı büyüklüğünde tasarlanıyor. 60 bin metrekare alana sahip olan Başakşehir Yeni Merkez içerisinde birçok alan bulunuyor. Bunlar arasında sağlık merkezleri, eğitim merkezleri, botanik park, otopark, konut projeleri… Başakşehir Yeni Merkez projesine 5 bin kişilik caminin de yapılması planlanıyor.

368 bin metrekarelik botanik parkının yer aldığı Başakşehir Yeni Merkez’de botanik park, yürüyüş ve spor alanları, bisiklet yolları yapılıyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü ve otoban projesinin bağlantı güzergahı üzerinde bulunan Başakşehir Yeni Merkez’den yola çıkan bir araç Anadolu Yakası’na sadece 15 dakikada ulaşabilmesi öngörülüyor.

İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü ya da yaygın adıyla Sağlık Kent 2003 yılında hayata geçirilen sağlıkta dönüşüm programının en önemli adımlarından biri olacak. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi ve İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden de büyük olacak yeni kompleks 2682 yatak kapasiteli 8 farklı hastaneyi kapsayan bir entegre sağlık kampüsü olarak tasarlanan hastane Başakşehir Yeni Merkez içerisinde yer alacak.

Başakşehir Yeni Merkez’de ayrıca bir de konut projesi hayata geçiriliyor. Makro İnşaat tarafından hayata geçirilen Mavera Park projesi 3 bin 86 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 8 blokta 672 adet daire ve 338 ticari birimin bulunduğu Mavera Park Başakşehir projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Mavera Park teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Başakşehir Yeni Merkez’de yer alan Mavera Park projesi Makro - Akyapı Ortaklığı ve Emlak Konut GYOgüvencesiyle inşa ediliyor. Mavera Park fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Mavera Park satılık konut fiyatları 2 bin 600 liradan başlıyor.

Mavera Park Başakşehir nerede?
Başakşehir Yeni Merkez projesi kapsamında yer alan Mavera Park Kayabaşı bölgesinde konumlandırılıyor.

Mavera Park Başakşehir iletişim bilgileri
Telefon: 444 61 71
Web Adresi: www.bahcetepeistanbul.com

Başakşehir Yeni Merkez projesi detayları için tıklayınız