Batışehir 4+1 daire fiyatları 912 bin TL’den başlıyor

Batışehir projesinde belirli bir süre için başlatılan kampanyaya göre, 4+1 daireler 912 bin TL’den satışa sunuluyor

Batışehir 4+1 daire fiyatları 912 bin TL’den başlıyor

Ege Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesinde hayata geçirilen Batışehir projesinde teslimler hemen yapılıyor. Kalan dairelerin satışı devam eden projede belirli bir süre için yeni bir kampanya başlatılıyor.

Bağcılar Batışehir kampanyasına göre; 4+1 daireler 912 bin TL’den satışa sunuluyor. Ödeme planına göre ise, 60 aya kadar vade farksız; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılıyor. Peşinat tutarı ise yüzde 20.

Rezidans daireler, normal konutlar, ofisler ve ticari birimlerden meydana gelen Batışehir Evleri; Doğan Medya Center’ın hemen karşısında. TEM ve E-5’in tam kesiştiği yerde konumlanıyor.

Batışehir Güneşli projesinde 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipi yer alıyor. Aynı zamanda tüm ihtiyaçlara cevap olabilecek BatıCadde içerisinde 121 farklı mağaza alternatifi de yer alıyor.

Merkezi bir lokasyonda konumlanan Batışehir projesinin özellikleri içerisinde; Lobby, açık - kapalı otopark, vale parking hizmeti, kat bahçeleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, concierge hizmetleri ile her daireye 1 araçlık kapalı otopark alanı mevcut.

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir