Batışehir Alf Alliance Gayrimenkul!

Batışehir projesinden daire sahibi olanlar dairelerini 2. El satış ofisi olan Batışehir Alf Alliance Gayrimenkul aracılığı ile satıyor veya kiraya verebiliyor

Batışehir Alf Alliance Gayrimenkul!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Bağcılar ilçesinde yükselen Batışehir projesinden daire satın alanlar sahip oldukları daireleri satmak veya kiraya vermek isterlerse 2. El satış ofisi olan Batışehir Alf Alliance Gayrimenkul ile iletişime geçiyor. Böylece daireler değeri korunarak satılıyor ya da kiraya verilebiliyor.

Satışları devam eden hemen teslim Batışehir Bağcılar için farklı ödeme planları sunuluyor. Örneğin; yüzde 15 peşinatla daire satın alınabiliyor. 60 aya kadar yüzde 0,69 faiz oranı ile vade yapılabiliyor.

Ege Yapı imzasıyla yükselen Batışehir Bağcılar'da 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar farklı 40 daire tipi bulunuyor. Dairelerin yanı sıra 107 mağazalık alışveriş caddesine de yer veriliyor.

Ofis, otel ve rezidans yaşamını aynı çatı altında sunan Ege Yapı Bağcılar Batışehir, Tem Otoyolu'nun hemen yanı başında konumlanıyor. İçerisinde bir özel eğitim alanı da bulunan projede sosyal tesis alanları da ön planda.

Proje Bilgisi: Batışehir