BATIŞEHİR’DE AİDATLAR 147 TL’DEN BAŞLIYOR

EgeYapı Group’un Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesi, cazip aidatlarıyla da dikkat çekiyor. Metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat oranı ile proje yatırımcılara sürdürülebilir bir yaşam sunmayı amaçlıyor

BATIŞEHİR’DE AİDATLAR 147 TL’DEN BAŞLIYOR

EgeYapı Group'un İstanbul Bağcılar'da hayata geçirdiği Batışehir, cazip aidat ücretleri ile yatırımcıların ve ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.
1+0'dan 5+1 dublekslere kadar her ihtiyaca uygun birbirinden farklı 40 daire tipi ve toplam 3 bin 266 adet konuttan oluşan Batışehir'de metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat ücretleri 147 TL'den başlıyor.

Doğa Kolejinin eğitim verdiği, Four Points by Sheraton'ın da faaliyet göstereceği Batışehir projesinde; yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda alışveriş caddesi, sosyal tesisler kapsamında bir açık ve bir kapalı basketbol, bir voleybol ve üç tenis sahası ile dört açık ve dört kapalı yüzme havuzunun yanı sıra dört fitness center bulunuyor. Özel peyzaj çalışmaları ve akıllı mühendislik çözümleriyle geliştirilen peyzaj sulama sistemleri, otopark alanı, 7 /24 kapalı devre güvenlik sistemi ile Batışehir ev sahiplerine sürdürülebilir bir yaşam merkezi sunuyor.

TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada, TEM'den direkt giriş imkânı bulunan sayılı projelerden biri olarak konumlanan Batışehir, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye'nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul'un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar'da Doğan Medya Center'ın hemen karşısında, Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy'den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıkta yaşama kapılarını açıyor.

En çok etkileşim EgeYapı'da oldu
Sosyal medya ölçümlemeleri ile her ay markaların sosyal medya verilerini paylaşan Socialbakers'ın 2014 yılı Türkiye bölgesel raporunda EgeYapı Group yıl boyunca Facebook'ta en çok etkileşime giren inşaat markası oldu. 2014 yılı içerisinde aylık raporlarda ilk beş sıralamasında yer alarak Facebook etkileşiminde Global çapta faaliyet gösteren birçok markayı geride bırakan EgeYapı Group tüm sektörlerde ve tüm markalar arasında; Şubat ayında yüzde 2.70 ile dördüncü, Temmuz ayında yüzde 4.31 ile ikinci, Ağustos ayında yüzde 5.02 ile beşinci, Eylül ayında yüzde 4.87 ile beşinci, Ekim ayında yüzde 5.76 ile ikinci, Kasım ayında yüzde 4.75 ile dördüncü ve Aralık ayında yüzde 7.79 ile dördüncü marka oldu.

Proje Bilgisi: Batışehir