Batışehir’de hayat var

EgeYapı Group’un Avrupa’nın En İyi Karma Projesi ödüllü Batışehir Projesi’nin satış koşulları neler ve kampanyaları ne durumda?

8 Şubat 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
EgeYapı Group’un Avrupa’nın En İyi Karma Projesi ödüllü Batışehir Projesi’ni EgeYapı Group’un Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy’la konuştuk.

Batışehir’de satışlar ne durumda?
-Batışehir bir karma kullanım projesidir. Toplam 3305 adet konuttan oluşuyor. 407 tanesi rezidans. Batışehir projesi içerisinde yerini alacak olan Doğa Koleji, Batışehir Kampüsü’ndeki hayatına 2013 – 2014 eğitim öğretim yılıyla birlikte başlayacak. Kolej kayıtları ise başladı.
Konut kısmında ve ofis kısmında satışlar devam ediyor.

Satış koşulları ve kampanyalar;
-Şu an devam eden alternatif ödeme planlarımız mevcut. Konut alacaklar %1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Peşinat kısmını %34 lük kısmını konutların teslim tarihine göre farklı periotlara öteleyebiliyoruz. %65 kısmını ise anlaşmalı bankalarla kredi kullanabiliyorlar.

Batışehir projesinde inşaat ne zaman tamamlanacak, teslimler ne zaman gerçekleşecek, yaşam başladığında konut alacakları nasıl bir hayat bekliyor?
-İlk etap bu yılın son çeyreğinde yapacağız. Projenin tamamı yaklaşık 30 ay içinde tamamlanacak. Batışehir insanların tüm ihtiyaçlarını bulabilecekleri bir proje ve içerisinde  sosyal alanlar, kafeteryalar, ofis alanları ve bir otel olacak. Otelin işletmecisi yakında belli olacak.
Proje Bilgisi: Batışehir