Batışehir’in mağazaları ihaleye çıkıyor

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir’in Alışveriş Caddesi’nde bulunan dükkan ve mağazalar ihaleye çıkıyor

Batışehir’in mağazaları ihaleye çıkıyor

6 Aralık 2014 / Posta Gazetesi

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir'in Alışveriş Caddesi'nde bulunan dükkan ve mağazalar 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 10:00'da Batışehir satış ofisinde ihaleye çıkıyor. Batışehir'in alışveriş caddesinde yer alan cadde dükkanları ve mağazalar 166 bin TL'den başlayan fiyatlarla açık artırmaya çıkarılacak.

Yaklaşık 1 km uzunluğundaki caddesi ile açık havada alışveriş imkanı olan Batışehir Alışveriş Caddesi'nde 9 ila 2 bin 200 metrekare arasında değişen 121 dükkan yer alıyor. Yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen alışveriş caddesi sahip olduğu cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere bir çok mağazası ile 10 binlerce kişinin ihtiyacına karşılık verecek.

Batışehir; TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada, Bağcılar'da Doğan Medya Center'ın hemen karşısında yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika olan proje, Beşiktaş ve Bakırköy'den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıkta.

Proje Bilgisi: Batışehir