Batışehir mağazalarına yoğun talep

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir’in Alışveriş Caddesi’nde bulunan dükkan ve mağazalar bir hafta içerisinde 1500 ön talep aldı.

Batışehir mağazalarına yoğun talep

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir'in Alışveriş Caddesi'nde bulunan dükkan ve mağazalar bir hafta içerisinde 1500 ön talep aldı.

13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 10:00'da Batışehir satış ofisinde açık artırma usulüyle gerçekleştirilecek BatıCadde dükkan ve mağaza ihalesinde 9 m² ile 2 bin 200 m² arasında değişen 121 dükkan 166.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

Yaklaşık 1 km uzunluğunda mağaza ve dükkanların yer aldığı BatıCadde, misafirlerine açık havada alışveriş imkanı sunuyor. Yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen alışveriş caddesi, sahip olduğu cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere kadar birçok mağazası ile 10 binlerce kişinin ihtiyacına karşılık verecek.

Batışehir; TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada, önünden günde yaklaşık 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM'den direkt giriş imkânı bulunan sayılı projelerden biri olarak konumlanıyor. Batışehir; Bağcılar'da Doğan Medya Center'ın hemen karşısında, Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy'den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıkta yaşama kapılarını açtı.

Proje Bilgisi: Batışehir