Bilecik Osmaneli Toki başvuruları 22 Şubat'ta başlayacak

192 adet konutun ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut almak ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacağı Bilecik Osmaneli Toki başvuruları 22 Şubat'ta başlayacak

Bilecik Osmaneli Toki başvuruları 22 Şubat'ta başlayacak

192 adet konutun ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut almak ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacağı Bilecik Osmaneli Toki başvuruları 22 Şubat'ta başlayacak. 31 Mart 2016 tarihine kadar decam edecek başvurular Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. Toki Bilecik Osmaneli projesinde konutların satış işlemleri Ziraat Bankası Osmaneli Şubesi tarafından gerçekleştirilecek. 

Yüzde 15 peşinat ile 144 ay vadede konut sahibi olunabilen Bilecik Osmaneli Toki fiyatları 107 bin 802 TL olarak belirlendi. Konut alıcıları sözleşme tarihinden itibaren on dört gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ce cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olacak. 

Son gün 31 Mart

Konut satın almak için başvuruda bulunanların Bilecik il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması ve il nüfusuna kayıtlı olması şartı, başvuruda bulunanların kendiler, eşleri veya çocukları üzerinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, TOKİ'den daha önce ev satın almamış olması ve TOKİ'den kredi kullanmamış olmaları şartları kaldırılmıştır. Toki Bilecik Osmaneli başvuruları 31 Mart 2016 tarihinde sona erecek. Başvuru yapmak isteyenler Ziraat Bankası'nın bütün şubelerinden başvuru yapabilecek. 

Başvuruda istenen belgeler 

* Fotoğraflı nüfus cüzdanı (Nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi)
* Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, satışlar ile ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini içeren vekaletname, 
* Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları