Blue Lake fiyatları açıklandı mı?

Blue Lake fiyatları açıklandı mı? sorusunun cevabına ve proje hakkında detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz

Blue Lake fiyatları açıklandı mı?

Blue Lake Küçükçekmece'de 40 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 778 adet dairenin yer aldığı Blue Lake Küçükçekmece projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Blue Lake Küçükçekmece satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

8 konut bloğu ve 2 ticaret bloğunun bulunduğu Blue Lake fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Blue Lake Evleri, bir iç mimari virtüözü olan Chapman Taylor şirketi tarafından dizayn ediliyor. 15 katlı 8 konut bloğu ve 2 ticaret bloğundan oluşan projede 778 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor. Projede stüdyodan 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. 165 bin metrekare kapalı alana sahip olan projenin sosyal alanları arasında ise fitness merkezi, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark yer alıyor.

Blue Lake teslim tarihi
Blue Lake teslimlerinin Aralık 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Blue Lake fiyatları
Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı tarafından hayata geçirilen Blue Lake fiyatları ve ödeme planı henüz açıklanmamış olup, ilerleyen günlerde haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Blue Lake nerede?
Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı tarafından 40 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Blue Lake Küçükçekmece'de yer alıyor. Proje Küçükçekmece Gölü'ne 85 metre uzaklıkta yükseliyor.

Blue Lake adres bilgileri: Küçükçekmece/İstanbul

Blue Lake iletişim bilgileri
Telefon : 0212 265 92 33
Web : http://www.metalyapikonut.com/
E-mail : info@metalyapikonut.com