Bolu Tüneli'ne geçici kapatma

Bolu Dağı Tüneli'nin Ankara yönü bugün, İstanbul yönü ise Çarşamba ve Perşembe günleri saat 23.00-07.00 saatleri arasında, yürütülen temizlik çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatılacak

Bolu Tüneli'ne geçici kapatma

Bolu Dağı Tüneli, yürütülen temizlik çalışmaları nedeniyle bugün, yarın ve perşembe günü saat 23.00 ile 07.00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak. Yapılan açıklamaya göre tünelinde, Ankara yönünde bugün, İstanbul yönünde ise Çarşamba ve Perşembe günleri, belirtilen saatler arasında araç geçişine izin verilmeyecek.

Araçlar Bolu Dağı tüneline yönlendirilecek
Bolu tünelinin kapalı olduğu gün ve saatlerde araçlar Bolu Dağı'nın D-100 karayolu geçişine yönlendirilecek. Yapılan açıklamada, Bolu Tüneli'nin kapatılma gerekçesi olarak 'kaba temizlik' gösterildi. Bugün saat 23.00 ile 07.00 saatleri arasında temizlik çalışması nedeniyle Ankara yönü ulaşıma kapatılarak, araçlar Kaynaşlı gişelerinden D-100 karayolu Bolu Dağı geçişine yönlendirilecek. Yarın ve perşembe günü ise İstanbul yönü saat 23.00 ile 07.00 arasında kapatılarak aynı çalışma yapılacak. İstanbul yönüne gidecek araçlar ise Abant gişelerinden D-100 karayolu Bolu Dağı geçişine yönlendirilecek.