Bosh UNI3000F kazanları dikkat çekici

Bosh UNI3000F kazanları dikkat çekici özellikleriyle endüstriyel tasarımı göz dolduruyor

Bosh UNI3000F kazanları dikkat çekici

Bosch Termoteknik'in yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanları, yeni endüstriyel tasarımıyla kullanıcılara sunuldu.

Bosch Termoteknik tarafından geliştirilen yeni seri Bosch UNI3000F düşük sıcaklık kazanları, yeni endüstriyel kazan dizaynı ve optimize edilmiş kazan yapısıyla Ortadoğu ve Kafkasya ülkelerinde satışa sunuldu.

Bosch'un ısı sistemleri alanındaki üstünlüğünü Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ürdün, Lübnan,Irak, Afganistan, Pakistan gibi bölge ülkelerine de taşıyan yeni seri kazan, 120 kW ile 1850 kW kapasite aralığında tek model olarak tasarlandı.

UNI3000F düşük sıcaklık kazanlarının kurulumu ve devreye alınışı, fabrika montajlı izolasyon tekniği sayesinde çok daha kolay ve hızlı hale geldi. İki yöne açılabilir ön kapak dizaynı sayesinde brülör kazan üzerindeyken, yanma odası ve duman borularının bakımı kolaylıkla yapılabiliyor. Kazan gövdesine entegre alt taşıma profilleri, sevkiyat ve yerleşimi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Yeni seri Bosch UNI3000F kazanlarına, emniyet tekniğinin gerektirdiği güvenlik ekipmanları doğrudan kazan üzerine kolaylıkla monte edilebiliyor. Bu sayede toplam ilk yatırım bedeli de çok uygun bir hale geliyor.