Braas Çatı, çatıda yeni çözümler geliştirmeye devam ediyor

Dünyanın en büyük kiremit ve çatı çözümleri üreticisi konumundaki Braas Çatı Sistemleri, “Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir” anlayışı ile yoğun Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor

Braas Çatı, çatıda yeni çözümler geliştirmeye devam ediyor

02 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Çatıda, kiremitten detay çözümlerine kadar her alanda estetiğin yanı sıra işlevselliğe de önem veren Braas, pratik ve modern çözümleri ile mimarlara, mühendislere ve nihai kullanıcılara bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunmayı amaçlıyor.

Çatılardaki potansiyel problemler, sadece doğru tasarımlarla çözülebilir
Braas Çatı Sistemleri’nin ülkemize tanıttığı ve faaliyete başladığı ilk günden beri tüketicilerine sunmakta olduğu tamamlayıcı (sistemik) kiremitler, çatıların uzun vadedeki performansında önemli bir rol oynuyor. Çatılardaki birçok problemin daha ortaya çıkmadan tasarım ve uygulama aşamasında tamamen çözülmesini sağlayan sistemik kiremitler, Braas kiremitlerle aynı hat üzerinde üretildiği için maksimum görsel uyuma sahipler. Braas sistemik kiremitlerle çatıların estetik değeri daha da artırılıyor ve çatılardaki en kritik detaylarda herhangi bir ek imalata gerek bırakmadan pratik ve uzun ömürlü çözümler sağlanıyor.

Braas Çatı Sistemleri, son olarak mahya hatlarında geçiş kiremidinin işlevini görmek üzere Mahya Geçiş Kiremiti’ni tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Mahya Geçiş Kiremidi, kendi özel adaptörü ile birlikte kullanılarak mahya hatlarında anten, paratoner ve özellikle çatı güvenlik sisteminin ankraj bağlantılarının sorunsuz şekilde çatıdan geçişinin sağlanmasına yönelik akılcı bir çözüm olarak öne çıkıyor. Ürün, Mahya Geçiş Kiremiti adaptörü ile birlikte, hiçbir ek izolasyon ihtiyacı doğurmadan estetik bir şekilde, su geçirimsizliğini garanti altına alıyor.

Braas Çatı Sistemleri ürün gamında havalandırma kiremiti, yan saçak kiremiti, kar tutucu kiremit, şet kiremiti, yarım kiremit, geçiş kiremiti gibi farklı ve çok önemli işlevleri olan birçok sistemik kiremit bulunuyor.