Brooklyn Life metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla!

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de hayata geçirdiği Brooklyn Life projesinde satışlar başladı. Brooklyn Life fiyatları metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlıyor

Brooklyn Life metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla!

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de hayata geçirdiği Brooklyn Life projesinde satışlar başladı. Brooklyn Life fiyatları metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlıyor. Birbirinden farklı imkanlara sahip olan proje, özgün mimarisi, kat bahçeli daireleri ve merkezi lokasyonu ile öne çıkıyor. 

Satışlar başladı

8 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplam 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana gelen Brooklyn Life projesinde ön talep toplama sürecinde özellikle 25-45 yaş grubu tarafından yoğun ilgi ile karşılaşıldı. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunulurken, en yoğun ilgiyi 2+1 daireler görüyor. 23 katlı blok halinde yükselen Brooklyn Life, 3 bin metrekarelik peyzaj alanı, açık havuz ve kapalı otopark konsepti ile öne çıkyor. 

 

Brooklyn Life metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla!

Metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla

2018 yılı Haziran ayından teslim edilmesi planlanan Brooklyn Life fiyatları metrekaresi 7 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor. Daire alanları ise 60 metrekare ila 150 metrekare arasında değişiyor. 

Brooklyn Life nerede? 

Üniversite, avm, hastane, özel okul ve finans merkezi gibi alışveriş, eğlence ve sağlık merkezlerine yakın konumda yer alan Brooklyn Life, metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde konumlanıyor. Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim'e yarım saat uzaklıkta yer alan Fikirtepe Brooklyn Life, yapımı devam eden Zeytnburnu'nu Fikirtepe'ye bağlayacak Avrasya Tüneli'nin de çıkışında yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: brooklyn life