Bu projelerde öğrenciler unutulmadı!

Markalı konut projeleri hizmette sınır tanımıyor. Bu hizmetlerden biri de, çocuklu aileler için. İçerisinde okul bulunan konut projelerinin sayısı her geçen gün artıyor. İşte öğrencileri rahat ettirecek o projeler…

Bu projelerde öğrenciler unutulmadı!

7 Temmuz 2014 / Emlakwebtv

İnşaat firmaları imza attıkları konut projelerinde çocuklu aileleri de unutmuyor. Firmalar, çocuğunu yanı başından ayırmak istemeyen aileler için projelerinde okula da yer veriyor. Okullu konut projeleri isteyenlere seçenekler aşağıda yer alıyor;  

İstanbul Sarayları’nda kolej imkanı projeleri

Sinpaş GYO tarafından Küçükçekmece'de inşa edilen İstanbul Sarayları'nda ilköğretim okulu var. Okul, 2013 -2014 eğitim yılında hizmet vermeye başladı.

Batışehir’de 40 derslik okul

Ege Yapı'nın Bağcılar'da konumlandırdığı projesi Batışehir'de de ilköğretim okulu mevcut. 40 derslikten oluşan okul 2013-2014 eğitim öğretim yılında eğitime başladı.

Torunkent’te devlet üniversitesi

Finanskent'te Torunlar GYO tarafından inşa edilen Torunkent’te ise devlet üniversitesi yer alacak.  4 bin 188 konuttan oluşan projede Bezmi Alem Üniversitesi’nin Eyüp Kampüsü yer alacak.

Anaokulu ve ilköğretim ayrıcalığı

Selin Yapı tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Rings İstanbul'da Bilfen Anaokulu ve ilköğretim okulu eğitim veriyor.  Proje 1500 konut, alışveriş merkezi ve 40 bin metrekarelik sosyal tesislere ev sahipliği yapıyor.

2 ilköğretim okulu var

Soyak tarafından Küçükçekmece'de inşa edilen Soyak Olimpiakent projesinde 2 ilköğretim okulu yer alıyor. 3 bin 490 daire ve 102 villanın olduğu projede 1+1’den villalara kadar değişik konut seçenekleri bulunuyor.

Referans Bakırköy’de kreş imkanı

Halk GYO ve Kiler Holding iştiraklerinden Biskon Yapı tarafından Bakırköy'de inşa edilen Referans Bakırköy projesinde de kreş yapılıyor. Referans Bakırköy 256 konut ve 70 dükkandan meydana geliyor.

3 ayrı okul

Başakşehir'de Bio City Development Şirketi tarafından yükseltilen Bio İstanbul’da devlet okulu, yerel okul ve uluslararası okul olmak üzere 3 okula yer veriliyor. Projede ilk etap teslimler 2015 yılında gerçekleştirilecek.