Bu projelerde peşin alana indirim var

Konutunu peşin almak isteyenlere uygulanan indirim fırsatları için tıklayın

Bu projelerde peşin alana indirim var

Birçok markalı konut projesinde peşin alımlarda indirim imkanı veriliyor. Yüzde 5'ten başlayan bu indirim seçeneklerini Emlakwebtv.com takipçileri için araştırdık. 

Konsept Halkalı’da yüzde 8 indirim

Dumankaya İnşaat tarafından Halkalı’da hayata geçirilen Konsept Halkalı’da peşin alımlarda yüzde 8’lik bir ndirim uygulanıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve villa tipi konutların yer aldığı projede 3+1 daireler 477 bin 480 TL’den başlarken, kent villaları 987 bin 160 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Toplamda 812 daire ve 21 villanın yer aldığı Konsept Halkalı’da; açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, hobi odası, kafe, yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kanalları, peyzaj alanları, kapalı otopark, basketbol sahası gibi sosyal alanlar mevcut.  

Demir La Vida’da yüzde 10 indirim

Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’ndeki projesi Demir La Vida’da ise tamamı peşin alımlarda yüzde 10’luk bir indirim yapılıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 3.5+1 daire tiplerinin bulunduğu proje 6 blok olarak tasarlandı. 449 konut ve 39 ticari birimin bulunduğu Demir La Vida projesinde; dans stüdyoları, yürüyüş yolları, oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzu, akıllı ev sistemi, seyir terası, güneşlenme terası, localar, yeşil alanlar, bankalar, market, güvenlik mevcut.

Sur Yapı TEM’de yüzde 10+yüzde 5 indirim

Sur Yapı’nın yeni projesi TEM’de de peşin ödemelerde yüzde 10+ yüzde 5 indirim fırsatı veriliyor. Toplam 239 daireden meydana gelen Sur Yapı TEM’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Proje 120 bin metrekare büyüklüğündeki dev şehir parkının hemen yanı başında, Hasdal Kavşağına 7 km, Türk Telekom Arena’ya 13 km ve Maslak’a ise 14 kilometre mesafede.

Maximoon’da yüzde 5 indirim

Yalçıntepe Group’un Bahçeşehir'de inşa ettiği Maximoon'da peşin alımlarda yüzde 5 indirim ve 12 ay sıfır faiz fırsatı var. Konut fiyatlarının 107 bin TL’den başladığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatiflerinin yer aldığı proje 8 bloktan oluşuyor. Maximoon’da toplam 1.332 konut ve 93 mağazalı Maximoon Çarşı yer alıyor.

N Town’da yüzde 10 indirim

Özyurtlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen  Ntown  projesinde de yüzde 10’luk bir indirim imkanı veriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu projede konut alanları 62 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiyor. Tem Otobanı üzerinde inşa edilen N Town Esenyurt projesinin sosyal alanları arasında; avm, cafeler, restoranlar, otopark, güvenlik, şehir parkları, çocuk oyun alanları, fitness center, spor alanları yer alıyor.