Bucamar İnşaat’tan İzmir’e yeni proje! Yakında satışta!

İzmir Kuruçeşme’de Bucamar İnşaat tarafından inşa edilecek olan yeni projenin temeli Şubat ayı içinde atılacak

Bucamar İnşaat’tan İzmir’e yeni proje! Yakında satışta!

Bucamar İnşaat’ın arsa karşılığı konut inşaatı çalışmaları kapsamında GNF İnşaat tarafından İzmir Buca Kuruçeşme’de inşa edilecek olan yeni projenin temeli Şubat ayı içerisinde atılacak. Projenin teslimleri yaklaşık 14 ay sonra yapılacak.

Toplam 1.398 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olan Bucamar Kuruçeşme projesi, 115 adet daireden meydana gelecek. Dairelerin alanı 40 metrekare ila 55 metrekare arasında olacak.

İnşaat alanı 5 bin 557 metrekare olarak hesaplanan Bucamar Kuruçeşme projesinde dairelerin fiyatı 100 bin TL’den başlayıp, 135 bin TL’ye kadar yükselecek. Proje için farklı ödeme planları sunulacak.

Buca Belediyesi Tenis Kulübü’nde düzenlenen kokteyl ile tanıtılan Bucamar Kuruçeşme projesi ile ilgili Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina şöyle konuştu;

“Belediye şirketlerinin kentin vergilerini toplayan, ancak proje üretmeyen, hantal şirketler haline geldiğini fark ettik. Yasalarla yetki verilmiş, yüzde 100’ü Buca Belediyesi’ne ait bu şirketin gerçekten itibarlı ve ticari bir kurum olarak devam etmesi lazım diyerek yola çıktık ve bu projeyi hazırladık.” 

“Bucamar’ın iştigal alanını genişlettik. Amacımız asla özel sektörün talip olduğu veya özel sektöre rekabet yaratacak işler yapmak değil. İşimizi ve haddimizi biliyoruz. Kamu yararını önemsiyoruz. Özel sektör özel sektör işini yapacak, belediye belediye işlerini yapacak. Ama biz bu kamunun gücü ve belediye şirketi olmanın avantajıyla hem vatandaşa hem de işi yapana kazandırmak istiyoruz. İnşaattan elde edilen karı daha sonra kamuya harcayalım istiyoruz.”  

Firma Bilgisi: Bucamar İnşaat