Bulvar İstanbul fiyat listesi

Bulvar İstanbulfiyat listesi 420 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişiyor

Bulvar İstanbul fiyat listesi

Bulvar İstanbul fiyat listesi güncellenmiş olup, satışlarına devam ediyor. Projede 1.555 adet daire bulunuyor. Bulvar İstanbul Başakşehir'de yer alıyor. Bulvar İstanbul daire büüyklükleri 82 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor. Bulvar İstanbul teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. Bulvar İstanbul'da 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri yer alıyor.

Bulvar İstanbul Özülke ve Özkar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Bulvar İstanbul 2 etap olarak tasarlanıyor.

Bulvar İstanbul Son Durum

Bulvar İstanbul Satış Ofisinde, 29 Kasım’da yapılacak açık artırmada, 24 mağaza, market, 1 cafe ve kreşin satışı gerçekleşecek. Bulvar İstanbul Cadde, peyzaj alanlarıyla çevrili, ortasında dev şelalelerin aktığı bir konuma sahip. Cadde’de; restoran, cafe, giyim, market, eczane, kuaför, GSM operatörü, büyük mağazacılık gibi çok sayıda alternatif mevcut. Bulvar İstanbul Cadde’de satışa sunulan F1 ve F2 blokların altında yer alan cadde dükkanları, kreş ve cafe’nin teslim tarihi Haziran 2016, rezidansın altında yer alan cadde dükkanlarının ve marketin ise Aralık 2016 olacak.

Bulvar İstanbul Özellikleri

Bulvar İstanbul’da, basketbol sahası, tenis kortu, mini golf sahası, tırmanma duvarı, kay-kay alanı, bisiklet ve yürüyüş yolları, kapalı-açık yüzme havuzu, sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness merkezi, spor alanları, çocuk oyun alanları, sessizlik adası, kitap okuma alanları, kütüphane, sinema salonu, salon-lounge, zen bahçeleri, süs havuzu, şelale, göl/gölet, restoran, AVM ve kafe gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Bulvar İstanbul Fiyat Listesi

Bulvar İstanbulfiyat listesi 420 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişiyor. Projede peşin ve banka kredisi ile ödemelerde yüzde 7 indirim sağlanıyor. Aynı zamanda firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Bulvar İstanbul adres bilgileri: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir – İstanbul

Bulvar İstanbul telefon numarası
444 66 10

"Bulvar İstanbul fiyat listesi " Başlıklı Haberin Galerisi

Bulvar İstanbul fiyat listesi

Bulvar İstanbul fiyat listesi

Bulvar İstanbul fiyat listesi

Bulvar İstanbul fiyat listesi

Firma Bilgisi: Özülke ve Özkar İnşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul