Bulvar İstanbul fiyat

Bulvar İstanbul fiyat güncellemeleri sonrasında fiyatları 420 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor

Bulvar İstanbul fiyat

Bulvar İstanbul fiyat bilgileri açıklandı. Bulvar İstanbul Cadde satışları 29 Kasım’da gerçekleşecek olup, iskanlarının Aralık ayında alınması planlanıyor.

Bulvar İstanbul Cadde’de; restoran, cafe, giyim, market, eczane, kuaför, GSM operatörü, büyük mağazacılık gibi çok sayıda alternatif mevcut. Bulvar İstanbul Cadde’de satışa sunulan F1 ve F2 blokların altında yer alan cadde dükkanları, kreş ve kafenin teslim tarihi Haziran 2016, rezidansın altında yer alan cadde dükkanlarının ve marketin ise Aralık 2016 olacak. 

Bulvar İstanbul fiyat bilgilerini paylaşmadan önce Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan’ın açıklamalarına yer verelim. Aydoğan “Bu rakamın 202 milyon lirası Emlak Konut’a arsa payı olarak taahhüt edildi. Şu an toplam satış gelirimiz 820 milyon liraya ulaşmış durumda. Emlak Konut’a arsa payı ise 250 milyon lira olarak gerçekleşti” dedi.

Bulvar İstanbul Özülke ve Özkar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projenin 2016’da teslim edilmesi planlanıyor. Bulvar İstanbul  Olimpiyat Stadı, Sağlıkkent, Kanal İstanbul ve 3. Köprü projelerine oldukça yakın bir konumda inşa ediliyor. Bulvar İstanbul 1.555 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Bulvar İstanbul satılık daire büyüklükleri 82 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor.

Bulvar İstanbul Özellikleri
Bulvar İstanbul projesinde basketbol sahası, tenis kortu, mini golf sahası, tırmanma duvarı, kay-kay alanı, bisiklet ve yürüyüş yolları, kapalı-açık yüzme havuzu, sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness merkezi, spor alanları, çocuk oyun alanları, sessizlik adası, kitap okuma alanları, kütüphane, sinema salonu, salon-lounge, zen bahçeleri, süs havuzu, şelale, göl/gölet, restoran, AVM ve kafe gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Bulvar İstanbul fiyat bilgileri
Bulvar İstanbul fiyat güncellemeleri sonrasında fiyatları 420 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor.

Bulvar İstanbul adres bilgileri: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir – İstanbul

Bulvar İstanbul telefon numarası: 444 66 10

"Bulvar İstanbul fiyat" Başlıklı Haberin Galerisi

Bulvar İstanbul fiyat

Bulvar İstanbul fiyat

Bulvar İstanbul fiyat

Bulvar İstanbul fiyat

Firma Bilgisi: Özkar - Özülke Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul