Bulvar İstanbul fiyatları

Bulvar İstanbul fiyatları 420 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor. Projede satışlar devam ediyor

Bulvar İstanbul fiyatları

Bulvar İstanbul fiyatları güncellendi. Yeni reklam filminin yayına girmesiyle beraber fiyatlarının da açıklandığı Bulvar İstanbul Başakşehir’de yer alıyor. Bulvar İstanbul 2016 yılı Nisan ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Bulvar İstanbul Özülke ve Özkar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Bulvar İstanbul 1.555 adet daireden meydana geliyor. Bulvar İstanbul projesinde basketbol sahası, tenis kortu, mini golf sahası, tırmanma duvarı, kay-kay alanı, bisiklet ve yürüyüş yolları, kapalı-açık yüzme havuzu, sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness merkezi, spor alanları, çocuk oyun alanları, sessizlik adası, kitap okuma alanları, kütüphane, sinema salonu, salon-lounge, zen bahçeleri, süs havuzu, şelale, göl/gölet, restoran, AVM ve kafe gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Bulvar İstanbul fiyatları 420 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Bulvar İstanbul satılık daire büyüklükleri 82 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor. Bulvar İstanbul’da toplam 1555 adet daire bulunuyor. Bulvar İstanbul SağlıkKent, Olimpiyat Stadı, 3.Köprü ve Kanal İstanbul projelerine yakın konumda yer alıyor. Bulvar İstanbul fiyatları ortalama 2 bin 600 TL iken proje tamamlandığında ise metrekare fiyat beklentisinin minimum 4 bin 500 TL olması öngörülüyor. Peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 7 oranında indirim uygulanan Bulvar İstanbul projesinde firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Bulvar İstanbul adres bilgileri: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir – İstanbul

Bulvar İstanbul telefon numarası: 444 66 10

 

"Bulvar İstanbul fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Bulvar İstanbul fiyatları

Bulvar İstanbul fiyatları

Bulvar İstanbul fiyatları

Bulvar İstanbul fiyatları

Firma Bilgisi: Özülke ve Özkar İnşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul