Bulvar Loft Ankara!

Akfen İnşaat ve İller Bankası ortaklığı ile hayata geçirilen Bulvar Loft Ankara projesinde teslimlerin 2018 yılında yapılması bekleniyor

Bulvar Loft Ankara!

Akfen İnşaat ve İller Bankası ortaklığı ile hayata geçirilen Bulvar Loft Ankara projesinde teslimlerin 2018 yılında yapılması bekleniyor. Lansman öncesi satışların başladığı projede avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinden ön talep formu doldurabilirler. 

2018 yılında teslim edilmesi beklenen Bulvar Loft Ankara projesi 38 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Toplam 820 adet daireden oluşacak olan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerine yer verilecek. 

Sosyal açıdan oldukça zengin olan projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Bulvar Loft Ankara!

Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 15 peşinat ile 26 ay sıfır faizle vade imkanı sunulan Bulvar Loft fiyatları 298 bin TL'den başlayıp 1 milyon 300 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Önümüzdeki Eylül ayında lansmanı yapılması planlanan Bulvar Loft projesinde detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

2015 yılında İller Bankası'nın Ankara Gölbaşı'ndaki 38 dönümlük arsa ihalesine en iyi teklifi veren Akfen İnşaat, satın aldığı arsa üzerinde İller Bankası ortaklığı ile Bulvar Loft Akfen projesini hayata geçiriyor. 

Lansman öncesi satışların devam ettiği Bulvar Loft projesinde, bilgi almak isterseniz ya da avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyerseniz bulvarloft.com adresinden ön talep formu doldurabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Loft