Bungalov ev fiyatları!

Uygun fiyata konaklamak isteyenlerin tercihi olan bungalov evlerin fiyat bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Bungalov ev fiyatları!

Tek katlı, ahşap yapı olan bungalov evler tatilcilerin uygun fiyata tercih ettiği barınma alanlarıdır. Bungalov evler 2, 4, 6 kişilik olarak tasarlanmaktadır. Daha çok orman içinde yer alan bungalov evler, özel olarak 2 katlı bir şekilde de inşa edilmektedir.

Hindistan’a kadar uzanan bir geçmişi olan bungalov, Hint kültüründe bulunan çok tanrılı inanç sisteminden yola çıkarak konakladıkları yapılarda sadelikten yana oluşmuştur. Türkiye’de ise son birkaç yıldır uygun fiyata tatil yapmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Daha çok Karadeniz, Ege ve Akdeniz bölgelerinde yer alan bungalov evlerin en ünlüleri; Antalya Olimpos, Trabzon Uzungöl, Şile Ağva, Bolu Kartepe’de yer almaktadır.

Bungalov ev fiyatları
2014 yaz sezonu güncellemelerine göre; bungalov ev fiyatları günlük 100 TL’den başlamaktadır. Bazı özel tesisler özel günlerde ya da konaklama süresine göre kampanya yapmakta ve daha uyguna gelmektedir. Bu fiyatlara ortak banyo, mutfak, internet ve kahvaltı da dahil olabilmektedir.