Büyük projelerin yeni adresi: Büyükçekmece

Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın Büyükçekmece Bölgesi'nin 3 sene içinde İstanbul'un yeni merkezi olacağını söyledi

Büyük projelerin yeni adresi: Büyükçekmece

7 Temmuz 2014/Emlakwebtv
Büyükçekmece Bölgesi’nde ilk markalı konut projesi GölMahal’den sonra 2.projesi BatıMahal’e de başlayan Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın; “Büyükçekmece Bölgesi, 3 sene içinde büyük projelerin yeni adresi ve İstanbul’un en önemli villa yerleşim merkezi olacak” şeklinde konuştu. 

Hakan Yalçın, bölgenin şehircilik problemlerinin bir çoğunu çözmüş bulunduğunu belirterek, nitelikli konut ve villa projelerinin yeni merkezi olma yolunda büyük avantajlar taşıdığını söyledi. Yalçın: "Önümüzdeki 3 yılda çok büyük projelerin bölgede yükseldiğini göreceğiz. Bölgede şu an yaklaşık 3 bin villa var. Önümüzdeki yıllarda bu sayının 5-6 bini bulması bekleniyor. Bu yüzden Büyükçekmece’nin önümüzdeki dönemde dünyadaki villa şehir örnekleri ile yarışır noktaya geleceğini, güzel bir yatay yerleşim merkezi örneği teşkil edeceğini düşünüyorum." dedi.

Üçüncü havalimanı değeri artırıyor
3. Havaalanı ve 3. köprünün konumlanacağı noktalara yakınlığın Büyükçekmece'nin önemini daha da artıracağını belirten Yalçın, markalı projelerdeki artışın devam edeceğini söyledi. "Biz en başından beri bu bölgeye inanıyorduk. Bölgenin her geçen gün değer kazanacağını biliyorduk' diyen Yalçın,  GölMahal Villaları’ndan sonra yine aynı bölgede başlayan BatıMahal projesinin satışına da yakında başlanacağını duyurdu.