Büyüleyici Bali bambu evleri

Otantik ev sanatının en iyi örnekleri Bali'de yapılıyor. Lüks mobilyaları ve konforlu yapısıyla büyüleyici Bali bambu evlerini derledik...

Büyüleyici Bali bambu evleri

Otantik ev sanatının en iyi örnekleri Bali'de yapılıyor. Lüks mobilyaları ve konforlu yapısıyla büyüleyici Bali bambu evlerini derledik... Ebud, Endonezya'nın Bali Adası'nda bir kasaba. Adanın kültür merkezi olan kasabada bambu evlerin sayısı oldukça fazla. Bölgenin en işlek ve turist çeken kasabası olan Ubud, bambu evler ve egzotik butik otelleri ile büyüleyici bir güzellikte. 

Büyüleyici Bali Bambu Evleri

Yeşil çoğrafyanın içerisinde kurulmuş olan büyüleyici bambu evleri dışarıdan bakınca bile masal dünyası hissi uyandırıyor. Gölet üzerinde yapılmış olan bambu evlerden birinin yatak odasında akvaryuma benzeyen bir manzata üzerinde uyuyabiliyorsunuz. Egzotik tatilin tadını çıkarmak isteyenler için tasarlanmış olan bambu evleri huzurlu bir ortam sunuyor. 

Büyüleyici Bali bambu evleri

Bambu evlerinin odaları ve özellikleri içerisinde, akvaryumlu yatak odası, cam çatı, antika eşyalar ve daha birçok şey sıralanabilir. Evlerin içinde ve dışındaki yeşil ile iç içe manzara eşliğinde duş keyfi yaşanabiliyor. Bölgede yer alan bambu otellerde açık ya da kapalı duş imkanları bulunuyor. 

Büyüleyici Bali bambu evleri

Yalnız ve baş başa tatil yapmak isteyenlerin değerlendirebileği muhteşem bir yer alan Bali Adası'nda kendinizi cennette gibi hissedebilirsiniz. Pek çok kültür etkinliklerinin yapıldığı bölgede bunların yanı sıra; tapınak törenleri, dans gösterileri, müzik şovları ve eğlenceli aktiviteler ile tatilinizi canlandırabilirsiniz. 

Büyüleyici Bali bambu evleri

Antik mimari sevenler için ideal olan bölge, mükemmel plajları ve büyüleyici tasarımları ile konfor sunuyor. Bambu ev ve otellerde oturma grupları da bambudan yapılıyor. Her ne kadar konforsuz gibi görünsede oturduğunuzda kalmak istemeyeceğiniz bir konfor sunuyor. Bölgede, romantik tatilinizi antik mimari ile birleştirerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Büyüleyici Bali bambu evleri

Büyüleyici Bali bambu evleri