Capital'den Dumankaya'ya ödül

Dumankaya İnşaat, Capital Dergisi tarafından verilen "Cirosunu en çok artıran şirketler" kategorisindeki ödülünü önceki gün aldı

Capital'den Dumankaya'ya ödül

Capital Dergisi tarafından Ağustos 2015 sayısında yayınlanan ve Türkiye'nin en büyük 500 özel şirketinin belirlendiği araştırmanın sonuçlarınana göre verilen ödüllerden birini kazanan Dumankaya İnşaat, 16 Aralık'ta Shangri La Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilen törende ödülüne kavuştu. 

Dumankaya'ya Capital'den ödül
Capital 500-Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi araştırması kapsamında farklı kategorilerde verilen ödüller, 16 Aralık'ta düzenlenen bir organizasyon ile sahiplerine dağıtıldı. İstikrarlı grafik gösteren, şeffaf ve modern kurumsal yönetim ilkelerini baz alan finansal bilgilerden hareketle oluşturulan Capital 500 Türkiye listesinde cirosunu en çok artıran 25 firma arasından 3. seçilen Dumankaya'nın ödülünü Dumankaya Onursal Başkanı Halit Dumankaya aldı. 

Dumankaya İnşaat'ın yarım yüzyılı aşan geçmişiyle gerek marka bilinirliği ve gerekse beğeni ve finansal yapısı ile pek çok başarıya imza attığını söyleyen Halit Dumankaya, finansal açıdan güçlü bir şirketin vizyonlarını gerçekleştirme noktasında da önemli başarılar yakalayabileceğini belirtti. Capital gibi ekonomi gündeminin nabzını tutan mecradan alınan ödülün değerinin büyük olduğunu söyleyen Dumankaya:

"Yakaladığımız bu başarıları tecrübemiz, hep yeniyi deneyen tarafımız ve vizyonumuz ile çok daha ileriye taşıyacağımız kanaatindeyim.  Kente kimlik katan yaşam alanları mottomuza uygun projelerle çıtayı biraz daha yükseğe çıkartarak müşterilerimize yeni yaşam alanları sağlayacağız. Bu başarımızı sürdürülebilir kılmak için gayretle çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat