Cebeci Residence Projesi

Sign of the City Awards Ödül Töreni'nde ‘En İyi Devam Eden Çok Katlı Konut' kategorisinde ödül alan Cebeci Residence projesi 5 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Cebeci Residence Projesi

Cebeci Residence 2 bloktan oluşuyor. Cebeci Residence satılık daire sahiplerine  açılır kapanır yüzme havuzu, AVM, çarşı, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, market, restoran, sauna ve süs havuzu gibi imkanlar sunuyor.

Cebeci Residence projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Cebeci Group tarafından Pendik'te hayata geçirilen Cebeci Residence'de toplam 126 adet daireye yer veriliyor. Bunların dışında 35 adet ticari birimin bulunduğu Cebeci Residence teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Cebeci Residence satılık daire büyüklükleri de 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. Sign of the City Awards Ödül Töreni'nde ‘En İyi Devam Eden Çok Katlı Konut' kategorisinde ödül alan Cebeci Residence 5 bin 75 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

İstanbul Anadolu Yakasında Cebeci Group tarafından hayata geçirilen Cebeci Residence Pendik'te yer alıyor. Ana yollara yakınlığı ile yatırımcıların dikkatini çeken proje Sabiha Gökçen Havalimanı ve TEM bağlantısına yakın bir konumda yer alıyor.

Cebeci Residence adres bilgileri: Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. Madalyon Sok. No:8/1 Pendik/İstanbul

Cebeci Residence İletişim Bilgileri
Telefon : 444 6 249
Web : http://www.cebecigy.com.tr

 

Firma Bilgisi: Cebeci Group
Proje Bilgisi: Cebeci Residence