Century 21, franchising fuarını bekliyor

Türkiye kurumsal gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Cetury 21 Türkiye, 15-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Bayim Olur musun? Franchising Fuarı"nda girişimcilerle buluşacak.

Century 21, franchising fuarını bekliyor

15-18 Ekim tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleştirilecek olan "Bayim Olur musun?" Francihising Fuarı'na katılacak olan Century 21 Türkiye, emlak sektörünün yeni fırsatları ve markalı emlak danışmanlığının avantajları hakkında ziyaretcçilere bilgi aktaracak.

Bayim Olur musun fuarı 15 Ekim'de
15 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'e kadar devam edecek olan "Bayim Olur musun?" fuarı ve Century 21 Türkiye'nin katılımıyla ilgili bir açıklama yapan Century 21 Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uzel, etkinliğin büyük sermayeye sahip olmadan kendi işinin patronu olmak isteyen yatırımcı için büyük bir önem taşıdığını söyledi. Century 21'in 2015 ve 2016 yılları arasında ofis ağını genişletmeyi planladığını belirten Uzel:

"Bu süre zarfında 93 olan ofis sayımızı 100'ün üzerine çıkartmayı hedefliyoruz. Bu açıdan girişimci adaylarıyla buluşarak onlara avantajlı bayilik fırsatlarını antalatabilme imkanı bizim için büyük önem taşıyor..." dedi. 

Century 21, franchising fuarını bekliyor

Markalı emlakçılığın önemi büyüyor
Son yıllarda Türkiye inşaat sektörünün katettiği aşamanın, ülke ekonomisinin canlanmasına büyük bir etkisi bulunduğunu, sektördeki büyümenin ise markalı emkakçılığın önem kazanmasına yol açtığını vurgulayan Uzel, 

"Özellikle büyük kentlerimizde son dönemde pahalı konut ve işyerlerinin yapımı hız kazandı. Markalı yapılar ön plana çıktı. Konut stokunun da hızla artmasından dolayı yatırımcılar haliyle bu pahalı ve lüks konutları adı bilinmeyen lokal emlakçılardan almama eğilimine girdiler. İşte bu noktada, bazıları yurtdışından ülkemize gelen zincir danışmanlık firmaları olmak üzere, markalı emlak ve gayrimenkul danışmanlık firmalarının önemi ortaya çıktı."  şeklinde konuştu. 

Uzel eğitim ve teknolojiye önem veren firmaların istikrarlı biçimde büyümelerini sürdürdüğünü de vurgulayarak, Century 21 türkiye'nin de firma ilkelerine ayak uydurabilecek firmalara franschising hizmeti vermeye hazır olduğunu sözlerine ekledi.