Ceramica Empoli ile evler Akdeniz mavisi

Ceramica Empoli koleksiyonu, mavi ve beyaz renklerin çarpıcı kombinasyonu ve özgün desenlerin eşsiz kompozisyonu ile yazlıklara ve sahil evlerine Akdeniz renklerini çarpıcı bir şekilde yansıtıyor

Ceramica Empoli ile  evler Akdeniz mavisi

Ceramica Empoli koleksiyonu, mavi ve beyaz renklerin çarpıcı kombinasyonu ve özgün desenlerin eşsiz kompozisyonu ile yazlıklara ve sahil evlerine Akdeniz renklerini çarpıcı bir şekilde yansıtıyor.

Özellikle yazlık ve sahil evlerinin iç ve dış mekanları için tasarlanan Ceramica Empoli serisi 2015'in yaz dekorasyonuna damgasını vuruyor. Akdeniz mimarisinin dokusundan esinlenerek geliştirilen özel koleksiyon, mekanlara şıklık kazandırmanın yanı sıra ferahlık ve derinlik duygusunu da görkemli bir şekilde yansıtıyor.

Evlerde Akdeniz mavisi
Akdeniz'in kendine has mavi rengini öne çıkaran Ceramica Empoli modelleri, beyaz, gri ve siyah renklerin oluşturduğu akıcılık ve geçişkenlikle tamamlanıyor ve dekorasyonun öne çıkan faktörleri olarak göz dolduruyor. Koleksiyonlarda öne çıkan bir diğer faktör ise, kavisli yumuşak hatların geometrik bir derinliği dışavurmasına dayanıyor. Salon, yatak odası ve mutfakların yanı sıra dış dekorasyona da Akdeniz mavisini taşıyan Ceramica Empoli koleksiyonu, lokanta ve kafeteryalara da farklı ve özgün bir dekoratif çarpıcılık sağlıyor.

 

Ceramica Empoli ile  evler Akdeniz mavisi

 

Farklı modellerle mavileşen mekanlar
Ceramica Empoli koleksiyonunda, içiçe geçen iki kare formun dış çeperinde tekrara dayalı iniş çıkışlı hatlarla şık bir efekt sunan modeli, kompozisyonun göbeğini oluşturan çiçekli bezemelerle geleneksel Akdeniz mimarisinde güçlü esintiler taşıyor. Model özellikle teras, havuz gibi mekanlara yüksek bir farkındalık kazandırıyor.

Bir diğer model ise dört karonun bir araya gelmesiyle tamamlanan çarpıcı bir kompozisyon sunuyor. Modelde mavi, beyaz ve gri renklerin oluşturduğu stilize çemberler, küçük ve büyük formlarla içiçe geçerek zeminde güçlü bir algı ve derinlik duygusu yaratmayı başarıyor.

Ceramica Empoli'nin bir başka modeli, yekpare dokusuyla zemin boydan boya sararken, stilize yaprak ve çemberden oluşan güçlü kompozisyon başlı başına yüksek dekoratif bir unsur olarak halı, kilim gibi yaygıların kullanılmasına gerek bırakmıyor ve ferahlık hissini güçlendiriyor. Özellikle salon ya da yatak odası gibi geniş mekanlara çok özel bir şıklık katan model, dış çeperinde yer alan sonsuz tekrarlı özgün geometrik formuyla algıyı daha da güçlendiriyor.

Ceramica Empoli'nin bir diğer modeli ise Akdeniz mavisini daha da öne çıkararak stilize madalyon formuyla sıcak ve ferah bir duyguyu dışavuruyor. Salon ve yatak odası gibi mekanların yanı sıra mutfaklarda da çarpıcı bir etki sağlayan model, dış çeperinde yer alan küçülen formları ve kompozisyonun sınır hatlarını belirginleştiren mavi ve siyah geçişleriyle albenisini daha da artırıyor.

Yazlık ve sahil evlerinin dekorasyonu için Akdeniz mavisini öne çıkaran yeni ve özgün seri Ceramica Empoli, iç dekorasyonda ve dış mekanlarda farklılık isteyenler için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Ceramica Empoli koleksiyonları, sadece Graniser mağazalarında satışa sunuluyor.

Firma Bilgisi: Graniser